19 sie 2011

Warsztaty biżuteryjne w technice haftu koralikowego

"Zapoznanie z techniką haftu koralikowego - wykonanie kolczyków"
- poziom podstawowy
Pragniesz poznać nową technikę dającą niesamowite możliwości i piękne efekty?
Technikę, która wspaniale się łączy z haftem sutaszowym i innymi wyrobami biżuteryjnymi. Jeżeli tak, to zapraszam na warsztaty z haftu koralikowego. Dowiesz się jak własnoręcznie stworzyć wymarzoną biżuterię, jakie są zasady jej projektowania, wykonasz samodzielnie piękne kolczyki i zgłębisz tajniki tej sztuki.

W czasie zajęć uczestnicy zaprojektują proste kolczyki, a następnie je wykonają  z pomocą instruktora. Wszystkie przydatne przedmioty do wykonania biżuterii zostaną udostępnione przez prowadzącego. Przedstawione zostaną wszelkie zasady wykonywania haftu koralikowego, ściegi, typy wykorzystywanych materiałów oraz  zostaną udzielone  odpowiedzi na pytania zadawane przez uczestników. Na warsztatach każdy uczestnik otrzyma książeczkę/broszurkę, w której technika została opisana i przedstawiono podstawowe ściegi i informacje. Jest to wspaniała pomoc do dalszej pracy samodzielnie w domu.
Poziom trudności: dla początkujących.

Czas trwania: 3 godziny
Grupa uczestników: od 5 do 12 osób.
Cena: 60 zł od osoby (cena zawiera wszystkie materiały)
Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą nożyczek i czegoś do pisania.

Rezerwować miejsca można pisząc na adres aleksandra.bojakowska@gmail.com
Opłata rezerwacyjna wynosi 60 zł i należy ją uiścić do 25go września. W przypadku wycofania się z rezerwacji po 25 września poniesione koszty nie będą zwracane.


Liczba zajętych miejsc: 6
wolnych: 6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz