25 sie 2011

Imagine (Wyobraź sobie…)
Imagine (Wyobraź sobie…) – warsztat mixmediowo - kolażowy z wykorzystaniem elementów recyclingu oraz  mediów żelowych, gesso, kolorowych sprayów ... i nie tylko!
Chcesz stworzyć bogatą, interesującą pracę w stylu grunge i obawiasz się, że nie masz pasujących do takiej kompozycji papierów? To nie problem! Najważniejsza jest wyobraźnia: jesteśmy otoczeni rzeczami, które aż proszą się, aby zostać użyte do tworzenia! Rozejrzyj się dokładniej, a przekonasz się, że w swoim własnym domu możesz natrafić na prawdziwe „skarby”. Pamiętaj, że w tworzeniu nie ma żadnych ograniczeń poza tymi, które narzucamy sobie sami: możesz użyć tak mało lub tak wiele elementów jak tylko zechcesz, możesz użyć mediów, farb i tuszy – i wszystkiego innego, co wpadnie Ci pod rękę... Nie obawiaj się mieszać dodatków, mediów i stylów, pozwól dojść do głosu swojej twórczej wyobraźni – to doskonała zabawa!
Podczas tego warsztatu wspólnie stworzymy mixed-mediowy kolaż na blejtramie, poznając jednocześnie właściwości moich ulubionych mediów: pasty strukturalnej, produktów kolorowych firmy Tattered Angels oraz gessa. W twórczy sposób użyjemy zarówno dodatków typowych dla scrapbookingu jak i tych, które znajdują się – często niezauważane – wokół nas. Uczestnicy dowiedzą się jak zbudować bogatą, wielowarstwową pracę, i nadać jej zdecydowany, grunge’owy charakter. Porozmawiamy także nieco o elementach kompozycji i doborze kolorystyki. Zajęcia nadają się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych rękodzielników. Zapraszam do wspólnej zabawy!
Czas trwania zajęć: ok. 3-3,5h
Cena: 90zł/os.
Zestaw warsztatowy wliczony w cenę. Pracę (na blejtramie) wykonaną podczas zajęć uczestnicy zabierają do domów.


Uczestnicy proszeni są o zabranie:
- własnych podstawowych narzędzi do cięcia (nożyk, nożyczki, mata, linijka)
- ulubione pędzelki o różnych grubościach
- kilka „znalezisk” z własnej kolekcji - szczególnie metalowych, plastikowych, pasujacych do klimatów grunge i steampunk
- klej lub taśmy klejące

- oraz fotografii (optymalne będzie zdjęcie czarno-białe, wyraziste - postać, portret, element nieożywiony - nie zawierający zbyt wielu drobnych szczegółów, gdyż mogą się one zlać z resztą kompozycji). Polecam zdjęcie matowe, od fotografa - lub wysokiej jakości wydruk z drukarki na papierze fotograficznym.
- nagrzewnica lub suszarka!
- fartuch
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz